site maker

ETA E-FATURA SERVİS 

Dereli Bilgisayar 2002 yılında kurulmuştur. Gerekli eğitimlerimizi tamamlayarak ETA BİLGİSAYAR MUHASEBE PROGRAMLARI yetkili böle bayii sertifikalarımızı aldık. Kurulduğumuzu günden bu güne kadar tek amacımız olmuştur, Tek bir iş yapalım ve yaptığımız işte uzman olalım. ETA'nın dışında başka bir program satmamaktayız. 

Müşteri memnuniyetine çok önem vermekteyiz. Muhasebe programı almak isteyen müşterilerimiz ile konuştuğumuzda öncelikle yapmak istedikleri veya sektörlerinde ne gibi kullanımlar olduğunu tesbit eder ve kendilerine en uygun modülleri sunarız. Gereksiz veya ihtiyaçları dışında bir modül asla satmayız.

"Her müşteri bizim için tek müşteri değildir. Tek müşteri bizim potansiyel 10 müşterimiz dir." Biz müşterimize iyi hizmet vererek ve kendi firmamızın sistemi gibi değerlendirip gerekli özen ve hassasiyeti göstererek reklamın en iyisini yapmış oluruz.

E-Fatura ve E-Defter; müşterilerimiz ile görüştüğümüzde endişeli oldukları, korktukları, acaba yapabilecekmiyiz, acaba kadromuz yeterlimi, v.s. korkuları bulunmaktaydı fakat müşterilerimize işin en başında GİB (Gelir İdaresi Başkanlığı)'na başvuru aşamasından başlayarak süreçlerin aslında ne kadar basit ve kolay olduğunu gözteriyoruz. Tabii ki bu işi ETA MUHASEBE PROGRAMLARI ile yapmaktayız.  

DESTEĞE İHTİYACINIZ VARSA HEMEN BİZİ ARAYIN

Kaliteli destek ekibimiz sizin için sürekli olarak hazır beklemektedir. Lütfen telefon numaramızdan bize ulaşın. Telefon: 0212 238 16 76 - 78

Thanks for filling out form!